HR АНАЛІТИКА – РОЗШИРЕННЯ ПРАВ І МОЖЛИВОСТЕЙ ОРГАНІЗАЦІЙ

Автор(и)

DOI:

https://doi.org/10.18372/2786-5495.1.15737

Ключові слова:

HR -аналітика, аналітика робочої сили, менеджмент, кадровий потенціал, розширення можливостей, дані, прийняття рішень, бізнес, ІТ, кадрові показники, картка показників, прогнозне моделювання та залучення співробітників

Анотація

Світ бізнесу стрімко розвивається, і, як говорить відомий вислів Геракліта «Зміни-єдина константа в житті», що стосується всіх організацій, адаптація до нового та послідовне переосмислення стає лінією життя для виживання.
Епоха, в якій ми живемо, відзначається висококонкурентоспроможними корпораціями, які так чи інакше впливають на день кожної живої істоти завдяки пропонованим ними продуктам / послугам. Ці організації, більшість з них мають глобальні масштаби діяльності, знаходяться на постійній пильності щодо своїх внутрішніх механізмів і шукають можливості скористатися найкращими можливостями. Департамент персоналу, який традиційно розглядається як функція підтримки, за останні десятиліття перетворився на роль ділового партнера, що узгоджується з Цілями Організації. Цей зміна парадигми приносить великий стрес системі управління людськими ресурсами, яка є життєво важливим посередником у плавному переході до організацій. Основними факторами, які підкреслюють те саме, є зменшення кордонів торгівлі між країнами, посилення конкуренції, зростаюча взаємозалежність економік світу тощо. Аналіз ресурсів (HR Analytics), що є підходом на основі даних, є життєво важливим інструментом у цьому відношенні для організацій.
Мета цієї статті - вивчити важливість аналізу людських ресурсів для управління людськими ресурсами організацій та чи забезпечує він конкурентну перевагу. Крім того, проведене дослідницьке дослідження дало уявлення про конкурентну перевагу організацій та її вплив на цілі бізнесу, зростання інтересу багатьох організацій до HR Analytics та різних методів, що використовуються ними як доказовий підхід для прийняття стратегічних рішень, які в поворот допоміг їм у досягненні поставлених бізнес -цілей.

##submission.downloads##

Опубліковано

2021-09-02

Як цитувати

Kuriakose, A. (2021). HR АНАЛІТИКА – РОЗШИРЕННЯ ПРАВ І МОЖЛИВОСТЕЙ ОРГАНІЗАЦІЙ. Дистанційна освіта в Україні: інноваційні, нормативно-правові, педагогічні аспекти, 1(1), 35–45. https://doi.org/10.18372/2786-5495.1.15737

Номер

Розділ

Статті