Навчання авіаційної англійської мови з використанням відеоматеріалів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.60.7577Ключові слова:
авіаційна англійська мова, відеоматеріали, мовна підготовка авіадиспетчерів, мовні вимоги ІКАО, розвиток усномовленнєвих уміньАнотація
Присвячено проблемі навчання авіаційної англійської мови на базі відеоматеріалів. Показано, що використання відеоматеріалів сприяє забезпеченню узгодженості з новими мовними вимогами ІКАО як частини покращеноїпрофесійної кваліфікації. Розглянуто переваги та труднощі, пов’язані з використанням відеоматеріалів ваудиторії під час мовної підготовки майбутніх авіадиспетчерів. Наведено зразок методичної розробки відеоматеріалів в авіаційному контексті.Посилання
Air Traffic Management. Procedures for Air Navigation Services. ICAO Doc 4444 ATM/501. ICAO 15th edition. 2007. 540 p.
Allan, Margaret. Teaching English with Video. Burnt Mill. Harlow Essex. Longman. 1985. 186 p.
Anderson, Anne; Lynch, Tony. Listening. Oxford. Oxford University Press. 1988. 186 p.
Dawson, Nick. Introducing Great Britain. ‘Teacher’s Notes and Workbook Answer Key’. Burnt Mill. Harlow Essex. Longman ELT VIDEO. 1991. 186 p.
Doff, Adrian. Teach English. A Training Course for Teachers. Cambridge. Cambridge University Press. 1991. 186 p.
Harmer, Jeremy. The Practice of English Language Teaching. London and New York. Longman, 1991. 186 p.
Nunan, David. Designing Tasks for the Communicative Classroom. Cambridge. Cambridge University Press, 1989. 186 p.
Manual on the Implementation of ICAO Language Proficiency Requirements. ICAO Doc 9835 AN/453. ICAO Second Edition. 2010. 186 p.
Rost, Michael. Listening in Action. Hemel Hempstead ertfordshire: Prentice Hall, 1991. 186 p.
Ur, Penny. Teaching Listening Comprehension. Cambridge. Cambridge University Press. 1984. 186 p.
Downloads
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).