КОНЦЕПЦІЯ АНГЛОМОВНОЇ ПІДГОТОВКИ ФАХІВЦІВ АЕРОНАВІГАЦІЙНОГО ОБСЛУГОВУВАННЯ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.51.2169Ключові слова:
аеронавігаційна радіотелефонія, вимоги ІСАО до мовної підготовки, провайдер аеронавігаційного обслуговування, професійно-орієнтована програма/навчання, спілкування, фахівці керування повітряним рухомАнотація
Описано концепцію англомовної підготовки фахівців аеронавігаційного обслуговування, яка базується на відповідності професійно-орієнтованої програми посадовій інструкції. Показано, що концепція відповідає міжнародним вимогам до рівня мовної підготовки фахівців аеронавігаційного обслуговування стосовно диспетчерського та не диспетчерського складів (інженерного, адміністративно-управлінського). Розглянуто сучасний підхід до професійної освіти (ICAO TRAINAIR PLUS).
Посилання
Chicago Convention Appendix to Annex 1, Personnel Licensing.
Manual on the Implementation of ICAO Language Proficiency Requirements. − ICAO Doc 9835 AN/453: ICAO Second Edition, 2010. 186 p.
Douglas, D. Language for Specific Purposes Assessment Criteria: where do they come from? Language Testing. April: Int. Lang.Testing Ass. 2001. Vol. 18. N 2: 171185.
Language Testing Criteria for Global Harmonization. ICAO Cir 318 AN/180. – ICAO, 2009. – 38 p.
Mell, J. Standards for selection and development of language tests. ICAO-Special Workshop on Language Proficiency, Baku, Azerbaijan, 7th-9th December 2005.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).