Оцінка впливу зміни геометричних розмірів елементів газотурбінних двигунів в експлуатації на їхню газодинамічну стійкість
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.2.8961Анотація
Розглянуто вплив зміни радіального зазору, шорсткості, площі соплових апаратів та відхилення кутів установлення напрямних апаратів на запас газодинамічної стійкостіПосилання
Нечаев Ю.Н. Законы управления и характеристики авиационных силовых установок: Учебник. - М.: Машиностроение, 1995. - 400 с.
Холщевников КВ., Емин О.Н., Митрохин Е.Т. Теория и расчет авиационных лопаточных машин . - М.: Машиностроение, 1986. - 432 с.
Козлов ВВ., Купчик Г. Я., Панин В.В. Анализ влияния эксплуатационных факторов на характеристики компрессоров газотурбинных двигателей // Методы и средства контроля технического состояния авиационных двигателей: Сб. науч. тр. - К.: КНИГА, 1989. -с. 124-128.
Downloads
Як цитувати
Осик, В. М., Панін, В. В., & Хаммуд, Н. (1999). Оцінка впливу зміни геометричних розмірів елементів газотурбінних двигунів в експлуатації на їхню газодинамічну стійкість. Вісник Національного авіаційного університету, 2(1), 15–19. https://doi.org/10.18372/2306-1472.2.8961
Номер
Розділ
Аерокосмічні системи моніторінгу та керування
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).