Аналіз концепції об’єкта польотної інформації
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.63.8826Ключові слова:
багатокритеріальна оцінка ефективності, інтероперабельність, об’єкт польотної інформації, організація повітряного рухуАнотація
Проведено аналіз впровадження концепції об’єкта польотної інформації у Європі. Розглянуто призначення, особливості та характеристики інтероперабельності об’єкта польотної інформації. Розроблено модель багатокритеріальної оцінки ефективності впровадження концепції об’єкта польотної інформації. Визначено інтегральний критерій ефективності із застосуванням узагальненої функції бажаності Харрінгтона.Посилання
ED-133: The First Flight Object Interface Definition, Belgium, Brussels, EUROCONTROL, 2009.
CAP739: Flight Data Monitoring, the UK, Norwich, UK Civil Aviation Authority, 2013.
Description of Services. CS2: 4D Trajectory Calculation for Planning Purposes (4DPP), Belgium, Brussels, EUROCONTROL, 2013.
Adler Yu.A. Planning of experiment at search of optimal conditions / Yu.A. Adler, E.V. Markova, Yu.V. Granovskyi, second edition. – Moscow: Nauka, 1976. – 280 p. (in Russian).
PANS-ATM (Doc 4444), Canada, Montreal, 2012.
Downloads
Опубліковано
17.09.2015
Як цитувати
Kharchenko, V., Luppo, O., Bo, W., Argunov, G., Vasyliev, D., & Raksha, K. (2015). Аналіз концепції об’єкта польотної інформації. Вісник Національного авіаційного університету, 63(2), 7–11. https://doi.org/10.18372/2306-1472.63.8826
Номер
Розділ
Аерокосмічні системи моніторінгу та керування
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).