ЕКОЛОГІЧНІ ВЛАСТИВОСТІ ГАЗОРІДИННИХ ПАЛИВ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.42.1837Ключові слова:
газоподібний компонент, експлуатаційні властивості, технологія застосування, токсичністьАнотація
Розглянуто можливість упровадження газорідинних палив у наземному транспорті та авіацїі. Досліджено експлуатаційні властивості газорідинних палив, переваги та недоліки порівняно з традиційними рідинними паливами.
Посилання
Зайцев В. Газовое ноу-хау России / В. Зайцев, В. Брещенко // Нефть России. – 2007. − № 12. − С. 90−92.
Михайлов Б. Газодизель. Дизель может работать и на газе / Б. Михайлов// Рига автомобильная. – 2006. − №162. – С. 45−47.
Зайцев В. Cтратегия развития транспортных и энергетических систем Севера, Сибири и Дальнего Востока на основе газотопливной технологии / В. Зайцев // Экономические страте-гии. − 2004. − №8. − С. 52−55.
Дубовкин Н. О. Возможности широкой модификации вертолетов семейства Ми-8 и других летательных аппаратов для работы на газовом топливе и ее эффективности для не-которых регионов России / Н.О. Дубовкин // Экономические стратегии. − 2005. − №2. − С. 50−52.
Яновский Л. Проблемы и перспективы применения криогенных углеводородных топлив / Л. Яновский // Нефть России. – 2007. − № 5. − С. 80−82.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).