Системний підхід до підвищення ефективності бортових комплексів авіоніки на життєвому циклі
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.16.11630Анотація
Запропоновано структуризацію показників та параметрів оцінки ефективності функціональних комплексів повітряних суден. Використання розробленої структури дозволяє створити методологічний базис для забезпечення ефективної реалізації та управління процесами проектування, виробництва, сертифікації та експлуатації вказаних комплексівПосилання
Воробьев В.М., Захарченко В.А., Вашку О.Ж., Воробьев А.В. Системная эффективность комплекса “экипаж-воздушное судно-среда”// Кибернетика и вычислительная техника. - Вып. 126. - К.: Ін-т кібернетики им. В.М. Глушкова НАНУ, 2000. - С. 48-76.
ДСТУ 3589-87. Системи та комплекси авіаційного обладнання. Надійність та експлуатація. Терміни та визначення. - Введений 31.07.1997. - К.: Держстандарт України, 1989.-28 с.
Воробьев В.М. Надежность и эксплуатация систем управления механизацией крыла воздушных судов. - К.: КИНГА, 1989,- 158 с.
Downloads
Як цитувати
Воробйов, В. М., Захарченко, В. П., Казак, В. М., & Кічігін, А. А. (2003). Системний підхід до підвищення ефективності бортових комплексів авіоніки на життєвому циклі. Вісник Національного авіаційного університету, 16(1), 58–62. https://doi.org/10.18372/2306-1472.16.11630
Номер
Розділ
Аерокосмічні системи моніторінгу та керування
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).