Automated design of single-electron nanoshem
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.7714Keywords:
наноелектроніка, одноелектронні схеми, мажоритарні елементиAbstract
A nanoshemu based single-electron transistors using pyatyvhodovoho majority element for computer simulation of complete digit adder
References
Likhаrev K. K. 1999. Singleelectron devices and their application. Proc. Of IEEE 87. Р.606–632.
Zardalidis G. T. 2002. A singleelectron half-adder. Microelectronics journal no. 33. Р. 265–269.
Amir Sahafi, Keivan Navi, “A novel five-input configurable cell based on single electron transistor minority gates”.
Young M. 1999. The Technical Writer’s Handbook. Mill Valley, CA: University Science.
Wasshuber C. 1997. SIMON – A simulator for single-electron tunnel and circuits. IEEE Trans. On Computer aided design, 16. Р. 937–944.
Пакулов Н. И. Мажоритарный принцип построения надежных узлов и устройств ЦВМ/Н. И. Пакулов. – М.: Сов. радио, 1974, – 184 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).