Удосконалення процесу створення індивідуального дизайну комбінезонів для занять картинговим спортом

T. Polka, O. Nazarova, M. Kolosnichenko

Анотація


У статті розглянуто процес проектування комбінезонів для занять картинговим спортом, що обумовлено потребою вітчизняних картингістів у розробці комбінезонів відповідно до ергономічних та естетичних вимог. Досліджено структуру роботи офіційних сайтів фірм-виробників комбінезонів для занять картинговим спортом, розроблено інформаційне і методичне забезпечення інтернет-ательє для створення індивідуального дизайну даного виду одягу.

Ключові слова


Комбінезони для занять картинговим спортом; індивідуальний дизайн; інтернет-ательє.

Посилання


Ергономіка і дизайн. Проектування сучасних видів одягу: Навчальний посібник. / М.В. Колосніченко, Л.І. Зубкова, К.Л. Пашкевич та інші. – К.: ПП «НВЦ «Профі», 2014. – 386 с.

Stand 21. CIK-FIA Standart [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://www.stand21.com/sssssssssss.r-51/standards.f-185.html /. – дата доступа: 10.01.2015. – заголовок з екрану.

Басенко О.В. Креативність особистості спортсмена та її вплив на спортивний результат в автомобільному спорті (картинг): автореф. дис. на здобуття наук. ступення канд. наук з фіз. виховання і спорту: спец. 24.00.01 «Олімпійський і професійний спорт»/ О.В.Басенко. – Харків, 2010. – 25с.

Sparco.Home [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://www.sparco.it//. – дата доступа: 10. 02.2015. – заголовок з екрану.

OMP. Home [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://www.ompracing.it//. – дата доступа: 10.02.2015. – заголовок з екрану.

Freem. Home [Електронний ресурс] – Режим доступу: http://www.freemracing.it/?lang=en/. – дата доступа: 10.02.2015. – заголовок з екрану.

Бердишев С.Н. Искуство оформления сайта: [навч.посіб.] / С.Н. Бердишев. – М.:Дашков и Ко, 2010. – 148 с.


Повний текст: PDF

Посилання

  • Поки немає зовнішніх посилань.


Ліцензія Creative Commons
Цей твір ліцензовано на умовах Ліцензії Creative Commons Із Зазначенням Авторства — Некомерційна — Без Похідних 4.0 Міжнародна.