Автоматизовані системи супроводу експлуатації авіаційних двигунів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.3.9007Анотація
Розглянуто питання про доцільність створення автоматизованих системсупроводу експлуатації авіаційних двигунів на рівнях експлуатаційного підприємства і державного регулювання. Запропоновано основні принципи формуванняінформаційних потоків для вирішування проблем підвищення надійності і ефективності експлуатації авіаційних двигунівПосилання
Тарасенко A.B. Особливості експлуатації авіаційних газотурбінних двигунів в умовах комерційної діяльності авіапідприємств// Вісник Київського міжнародного університету цивільної авіації,- К.: КМУЦА. - 1998, - № 1, - С.99 -101.
Косточкин В.В. Надежность авиационных двигателей и силовых установок,- М.: Машиностроение, 1976, - 247 с.
Лозицкий Л.П., АвдошкоМ.Д., Тарасенко A.B. Автоматизированная система диагностирования ГТД «Контроль-8-2У». - К.: КНИГА, 1986. - 131 с.
Лозицкий Л.П., Тарасенко A.B. Разработка автоматизированной системы управления техническим состоянием двигателей ПС-90А// Обеспечение надежности авиационных двигателей в эксплуатации:Сб.науч.тр,- К: КНИГА, 1993,- С. 10-20.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).