СИНТЕЗ АЛГОРИТМІВ БАГАТОКАНАЛЬНИХ СИСТЕМ ЕЛЕКТРОЖИВЛЕННЯ У ВІДМОВНИХ СИТУАЦІЯХ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.52.2346Ключові слова:
аеродромний світлосигнальний комплекс, багатоканальна система, система електроживленняАнотація
Розглянуто багатоканальну систему електроживлення аеродромного світлосигнального комплексу у відмовних ситуаціях. Проведено синтез алгоритмів ідентифікації для параметричної змінної, яка подана трьома моделями.
Посилання
Величко Ю.К. Электроснабжение аэропортов: учеб. пособие / Ю.К. Величко. – К.: КИИГА, 1996. – 132 с.
Международная организация граж-данской авиации. Руководство по проектированию аэродромов. Ч. 5. Электрические системы / Doc 9157-AN/901 Р.5. – 1-е изд. – Монреаль: ИКАО, 1997. – 96 с.
Скляревич А.Н. Линейные системы с возможными нарушениями / А.Н. Скляревич. – М.: Наука, 1975. – 353 с.
Вентцель Е.С. Теория вероятностей. - 5-е изд. / Е.С. Вентцель. – М.: Высш. шк., 1998. – 576 с.
Гладков Д.И. Вероятностные основы систем авиационного вооружения / Д.И. Гладков, В.Б. Монсик, С.С. Троицкий. – М.: ВВИА им. М.Е. Жуковского, 1976. – 445 с.
Казак В.М. Системні методи відновлення живучості літальних апаратів в особливих ситуаціях у польоті / В.М. Казак. – К.: НАУ-друк, 2010. – 284 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).