ВПЛИВ ЗВАЛИЩ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ НА ЗДОРОВ’Я ЛЮДЕЙ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.40.1774Ключові слова:
забруднення, звалища, побутові відходи, полігони, шкідливий впливАнотація
Розглянуто вплив звалищ твердих побутових відходів, які розміщені поблизу населених пунктів, на здоров’я людей. Проаналізовано зарубіжні дослідження у цьому напрямі.
Посилання
Огляд результативності природоохоронної діяльності: Україна // Серія оглядів результативності приро-доохоронної діяльності. – № 6. – Публікації Організації Об’єднаних Націй. – Нью-Йорк, Женева, 2000. – 132 с.
Мітрясова О.П. Хімічні основи екології: навч. посіб. / О.П. Мітрясова. – К.; Ірпінь: ВТФ “Перун”, 1999. – 192 с.
Національна доповідь про стан навколишнього природного середовища в Україні у 2006 році. – К.: Вид-во Раєвського, 2007. – 164 с.
Екологічний атлас Києва. – К.: ТОВ “Агентство Інтермедіа”, 2003. – 60 с.
Мороз О. Економічні аспекти вирішення екологічних проблем утилізації твердих побутових відходів: моногр. / О. Мороз, А. Светух, О. Светух. – Вінниця: УНІВЕРСУМ, 2003. – 110 с.
Управління відходами: вітчизняний та закордонний досвід: посіб. / за ред. О.І. Бондаря. – К.: Айва Плюс ЛТД, 2008. – 196 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).