ДОСВІД УТИЛІЗАЦІЇ ТВЕРДИХ ПОБУТОВИХ ВІДХОДІВ ПРОВІДНИХ КРАЇН СВІТУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.39.1719Ключові слова:
зарубіжний досвід, екологічна політика, побутові відходи, сортування, утилізаціяАнотація
Розглянуто зарубіжний та український досвід використання ефективних методів поводження з твердими відходами. Проаналізовано підходи щодо розроблення методик вимірювання ефективності поводження з відходами.
Посилання
Белоусов А.И. Экономические методы управлення утилизацией твердих бытовых отходов / А.И. Белоусов, С.А. Панков // Вестник МГУ. Сер. 6. Экономика. – 2004. – № 2. – С. 74–85.
Управління відходами: вітчизняний та закордонний досвід: посіб. / за ред. О.Ї. Бондаря. – К.: Айва Плюс Лтд, 2008. – 196 с.
Сабателли А. Использование энергетического потенциала ТБО / А. Сабателли // Рециклинг отходов. – 2007. – № 5 (11). – С. 18–21.
Юдина А. Твердые отходы и санитарная очистка города Мадрида // ВИНИТИ. Научные и техничекие аспекты охраны окружающей среды. – 2000. – № 6. –С. 22–42.
Екологічний атлас Києва. – К.: ТОВ “Агентство Інтермедіа”, 2003. – 60 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).