ІМОВІРНІСНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ ВІДХИЛЕНЬ ПОВІТРЯНИХ КОРАБЛІВ ВІД ЗАДАНОГО ЕШЕЛОНУ ПОЛЬОТУ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.36.1593Анотація
Оцінено ймовірнісні характеристики відхилення повітряного корабля від заданого ешелону польоту за відповідною щільністю ймовірності з використанням спеціально розробленого програмного комплексу.
Посилання
Анализ состояния аварийности в гражданской авиации Украины за период 1998 − 2007 годы. − К.: Госавиаадминистрация, 2008. − 80 с.
CAP 763. Aviation Safety Review 2005. Safety Regulation Group, Civil Aviation Authority, 2006.
Сокращённый минимум вертикального эшелонирования (RVSM) – К.: Альфа – Принт, 2002. – 80 с.
Международная организация гражданской авиации. Группа экспертов по рассмотрению общей концепции эшелонирования. Совещание (6; 1988). Doc 9536, RGCSP/6 TOM 1. Доклад: Монреаль, 28 ноября − 15 декабря 1988 г. Т. 1 // ІСАО. − Монреаль, 1988. – 270 с.
Харченко В.П., Остроумов І.В. Щільність імовірності відхилення літального апарата від заданої висоти польоту // Електроніка та системи управління. − 2008. − № 2 (16). – С. 85−91.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).