ПРОЕКТНІ РІШЕННЯ ЩОДО ЗМЕНШЕННЯ ВТРАТ ВУГЛЕВОДНІВ НА КРЕМЕНЧУЦЬКОМУ НАФТОПЕРЕРОБНОМУ ЗАВОДІ ВІД СПОРУД МЕХАНІЧНОГО ОЧИЩЕННЯ СТІЧНИХ ВОД
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.34.1550Анотація
Розглянуто передові технічні рішення щодо зменшення втрат нафти та нафтопродуктів від споруд першої системи механічного очищення стічних вод на нафтопереробному заводі.Посилання
Рудин М.Г., Арсеньев Г.А., Васильев А.В. Общезаводское хозяйство нефтеперерабатывающего завода. – Л.: Химия, 1978. – 312 с.
Буцева Л.Н., Гандурина Л.В, Штондина Б.С. Прогрессивная технология очистки нефтесодержащих сточных вод // Химия и технология топлив и масел. − 1997. − № 6. – С. 41.
Бойченко С.В. Раціональне використання вуглеводневих палив. – К.: НАУ, 2001. – 216 с.
Злотников Л.Е. Нефтеперерабатывающая промышленность России: сегодня и завтра // Химия и те-хнология топлив и масел. − 1997. − № 1. – С. 3−6.
Мановян А.К. Технология первичной переработки нефти и природного газа. – М.: Химия, 2001. – 568 с.
Абросимов А.А. Экология переработки углеводородных систем. – М.: Химия, 2002. – 608 с.
Аренбристер В.В. Технико-экономический анализ потерь нефти и нефтепродуктов. – М.: Химия, 1975. – 157 с.
Доливо-Добровольский Л.Б., Кульский Л.А., Накорчевская В.Ф. Химия и микробиология воды. – К.: Вища шк., 1971. – 306 с.
Дятлов В.А. Новый аппарат для механической очистки сточных вод // Водоснабжение и санитарная техника. − 2006. − № 10. – С. 14−18.
Огняник М.С., Парамонова Н.К., Шпак О.М. Забруднення геологічного середовища нафтопродук-тами – загроза якості підземних вод України // Вода і водоочисні технології. – 2003. − № 3. – С. 7−9.
Горбачев Е.А., Бахтин Н.А., Сергеев И.П. Реконструкция очистных сооружений // Водоснабжение и санитарная техника. − 2006. − № 1. – С. 10−12.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).