РЕОРГАНІЗАЦІЯ ПРОЦЕСУ КЕРУВАННЯ КІНЦЕВИМ ПОЛОЖЕННЯМ ЛІТАЛЬНОГО АПАРАТУ, ЯКИЙ ОТРИМАВ ПОШКОДЖЕННЯ НЕСУЧОЇ ПОВЕРХНІ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.13.15168Анотація
Запропоновано розв’язок проблеми організації процесу керування кінцевим положенням літального апарату в умовах можливого пошкодження його несучих поверхонь.
Посилання
Казак В. Н. Модель совместного : оценивания и управления высокоскоростными и интенсивно маневрирующими летательными аппаратами Вісн. КМУЦА. - 2000. - №1-2. - С. 268-276.
Федосов Е. А., Инсаров В. В. Селивохин О. С. Системы управления конечным положением в условиях противодействия среды. - М.: Наука. 1989. - 272 с.
Казаков И. Е., Гладков Д. И. Методы оптимизации стохастических систем. - М.: Наука, 1987. -
с.
Казаков Н. Е., Артемьев В. М. Оптимизация динамических систем случайной структуры. - М. Наука, 1980. - 384 с.
Казак В. Н. Управление летательным аппаратом, получившим повреждение в полете // Вісн. КМУЦА. - 2000. - № 3-4. - С. 85-89.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).