Система штучної вентиляції легенів для використання в екстремальних умовах «Мольфарка-Корона НАУ»
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.81.14601Ключові слова:
штучна вентиляція легенів, пристрій ШВЛ, конструкція, масове виробництвоАнотація
Показана можливість швидкого налагодження масового виробництва систем штучної вентиляції легень типу «Мольфарка-Корона» з мінімально потрібними функціональними властивостями, що надасть шанс хворим на COVID-19 у найскладнішій ситуації пандемії.
Посилання
Goryachev A.S., Savin I.A. (2019). Osnovy IVL. [Fundamentals of Artificial Ventilation]. Moscow: «AXIOM GRAPHICS UNION», 287 p. (in Russian).
Satishur O.E. (2006). Mekhanicheskaya ventilyatsiya legkikh. [Mechanical Ventilation of Lungs]. M.: Med.Lit., 352 p. (in Russian).
Glumcher F., et al. (2019). Sovremennyye kontseptsii iskusstvennoy ventilyatsii legkikh. [Modern Concepts of Mechanical Ventilation of Lungs]. Pain, anesthesia and intensive care. — № 2. — pp.7-30.] (in Ukrainian). https://doi.org/10.25284/2519-2078.2(87).2019.171004
Downloads
Опубліковано
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).