АНАЛІЗ МЕТОДІВ ОЦІНЮВАННЯ ЖИВУЧОСТІ ІНФОРМАЦІЙНО-ВИМІРЮВАЛЬНОГО КОМПЛЕКСУ ПІЛОТАЖНО-НАВІГАЦІЙНОГО ОБЛАДНАННЯ РЕГІОНАЛЬНОГО ЛІТАКА
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.31.1445Анотація
Наведено аналіз методів оцінювання живучості інформаційно-вимірювального комплексу пілотажно-навігаційного обладнання регіонального літака.
Посилання
Гнеденко Б. В., Ушаков И. А. Современная теория надежности: состояние, проблемы, перспективы // Надежность и контроль качества. – 1989. – №1. С. 6–22.
Даниев Ю. Ф., Жукова Л. Г., Кущ И. А. Оценка надежности технических устройств // Надежность и конт-роль качества. –1992. – № 9. –С. 3–5.
Казак В. М., Ліпіхін С. А. Аналіз факторів і умов, що викликають зниження живучості літальних апаратів: Зб. наук. пр., МНТК “Авіа-2001”. – К, 2001.
Комаров А. А. Надежность воздушных судов: Учеб. пособие. – К.: КМУГА, 1995. – 416 с.
Косточкин В. В. Надежность авиационных двигателей и силовых установок. – М.: Машиностроение, 1988. – 272 с.
Савин С. К. Оценка качества функционирования технических систем с использованием априорной информации. – М: Машиностроение, 1992. – 336 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).