ІНЖЕНЕРНИЙ МЕТОД РОЗРАХУНКУ ТА ВИБОРУ ГОЛОВНИХ ПАРАМЕТРІВ ІНДУКТОРІВ ЛІНІЙНОГО ІНДУКЦІЙНОГО ПРИСКОРЮВАЧА
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.30.1420Анотація
Обґрунтовано та розроблено методику спрощеного розрахунку та вибору оптимальних параметрів індукційної системи електронно-променевого стерилізатора на основі лінійного індукційного прискорювача з урахуванням параметрів магнітного матеріалу для виготовлення осердь та параметрів імпульсу напруги.
Посилання
Вахрушин Ю.В., Анацкий А.И. Линейные индукционные ускорители. – М.: Атомиздат, 1978. – 248 с.
Букаев П.В., Анацкий А.И., Хальчицкий Е.П. Расчет и исследование характеристик сердечников и индукторов ЛИУ// Электрофизическая аппаратура. – М.: Атомиздат, 1969. – Вып. 8. – С. 134–150.
Букаев П.В., Саранцев В.П. К вопросу о расчете полей, входного сопротивления, токов и напряжений в індукторах линейного индукционного ускорителя. –1970. – 41 c. – Препринт / НИИЭФА; Р9 – 5129.
Букаев П.В. Исследование и расчет индукционной и импульсной систем линейного индукционного ус-корителя электронов: Автореф. дис. на соиск. учен. степ. канд. техн. наук. Спец.: 05.280 – электрофизи-ческие установки и ускорители. – Л.: НИИЭФА им. Д.В. Ефремова, 1971. – 16 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).