КОМПЛЕКСНЕ ВИРІШЕННЯ ПРОБЛЕМИ ТВЕРДИХ ВІДХОДІВ ПІД ЧАС ЕКСПЛУАТАЦІЇ АВІАЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.30.1402Анотація
Розглянуто можливі способи використання вторинних ресурсів, що призводять до зниження витрат первинної сировини, поліпшення діючих і створення нових технологій використання найважливіших видів вторинних ресурсів, та перехід до маловідходних і безвідходних технологій виробництва продукції разом з переходом до замкнутих циклів ресурсоспоживання, а також інші заходи, спрямовані на значне зниження техногенного впливу відходів на довкілля.
Посилання
Братчиков В., Виговская А., Мищенко В. Управление промышленными отходами. Кн. 2. – Учеб. посо-бие. – Х.: РИП «Оригинал», 2000. – 168 с.
Закон України «Про відходи» від 5.03.1998 p. // Відомості Верховної Ради України. – 1998. – № 36–37. – С. 242.
Постанова Кабінету Міністрів України «Про затвердження Порядку ведення реєстру об’єктів утво-рення, оброблення та утилізації відходів від 31.08.1998 р. № 1360». – К.: Незалежне агентство еко-логічної інформації.
Программа действий: Повестка дня на XXI век и другие документы конференции в Рио-де-Жанейро в популярном изложении. – Женева: Центр за наше об-щее будущее, 1993. – С. 9.
Крхамбаров Я.Н., Кузьменкова A.M., Шапиро М.А. Санитарная очистка городов. – М.: Основа, 1968.
Bio Cycle, journal of composting and recycling. Stehouwer, R.C. June 1995. Soil Science Fundamentals: Part III. 5(6):46-52.
Франчук Г.М., Малахов Л.В., Півторак Р.М. Екологічні проблеми довкілля. – К.: КМУЦА, 2000. – 180 с.
Гігієнічні вимоги щодо поводження з промисловими відходами та визначення їх класу небезпеки для здоров’я населення. ДсанП:Р2.2.7.029-99. – К : УНГЦ, МОЗ України, 1999. – 23 с.
Проект ДБН А.2.2-2003, Розд. 2.6 та Розд. 3.22–3.24, Директива ЄС Про захоронення відходів на полігоні 1999/31/EC, Додат. 1, розд. 3. – К.: Держав-ний комітет України з питань житлово-комунального господарства, 2004.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).