РОЗРАХУНОК ДОЗ ОПРОМІНЮВАННЯ НАСЕЛЕННЯ В ЗОНІ ЗАРАЖЕННЯ ПІСЛЯ АВАРІЇ НА АТОМНОМУ РЕАКТОРІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АТОМНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.28.1331Анотація
Установлено залежність рівня радіації на забрудненій території четвертої зони від часу. На основі виведеного рівняння модернізовано метод розрахунку потужності дози опромінювання.
Посилання
Боровский Ю.В., Жаворонков Г.Н., Сердюков Н.Д., Шубан Е.П. Гражданская оборона. – М.: Просвещение, 1991. – 223 с.
Про правовий режим території, що зазнала радіоактивного забруднення внаслідок Чорнобильської катастрофи: Закон України від 27.02.1991 р. // ВВРУ. – 1991. – № 16. – 199 с.
Методика выявления и оценки радиационной обстановки при авариях на атомных электростанциях. – М.: ГШ РВ, 1989.
Downloads
Як цитувати
Применко, В., Канунніков, Б., & Лук’янчиков, В. (2006). РОЗРАХУНОК ДОЗ ОПРОМІНЮВАННЯ НАСЕЛЕННЯ В ЗОНІ ЗАРАЖЕННЯ ПІСЛЯ АВАРІЇ НА АТОМНОМУ РЕАКТОРІ ЧОРНОБИЛЬСЬКОЇ АТОМНОЇ ЕЛЕКТРОСТАНЦІЇ. Вісник Національного авіаційного університету, 28(2), 111–113. https://doi.org/10.18372/2306-1472.28.1331
Номер
Розділ
Аеропорти та їх інфраструктура
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).