АВТОМАТИЗАЦІЯ ПРОЦЕСІВ ПРОФЕСІЙНОГО ВІДБОРУ АВІАЦІЙНОГО ПЕРСОНАЛУ ЦИВІЛЬНОЇ АВІАЦІЇ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.28.1322Анотація
Запропоновано принципи побудови цільової моделі авіаційного диспетчера та керівника польотів. Розглянуто особливості професійної діяльності керівника польотів диспетчерської зміни служби руху України.
Посилання
Безпека авіації /В.П. Бабак, В.П. Харченко, В.О. Максимов та ін. – К.: Техніка, 2004. – 584 с.
Венда В.Ф. Системы гибридного интеллекта: Эволюция, психология, информатика. – М.: Машино-строение, 1990. – 448 с.
Денисов В.Г., Онищенко В.Ф., Скрипец А.В. Авиационная инженерная психология. – М.: Машино-строение, 1983. – 232 с.
Изучение человеческого фактора при авиационных происшествиях и инцидентах // Человеческий фактор: Сб. материалов №7. – Циркуляр IСАО 240-АN/144. –Монреаль, Канада, 1993. – 76 с.
Медицинские аспекты обеспечения безопасности полетов гражданской авиации /Под ред. А.Н. Бабий-чука. – М.: Воздуш. трансп., 1988. – 360 с.
Шибанов Г.П. Количественная оценка деятельности человека в системах человек–техника. – М.: Машино-строение, 1983. – 263 с.
http:// www.eurocontrol.int/ humanfactors/ public/ standard_page/ feast.html.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).