Задача керування літальним апаратом
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.11.13116Анотація
Розглянуто задачу керування рухом літального апарата із загальних функціональних позицій. Обгрунтовано необхідність включення в постановку задачі вимоги мінімізації стабілізуючого функціонала. Запропоновано критерій оптимальної швидкодії, критерій мінімуму витрат енергії на керування і їх комбінаціяПосилання
Механика полета / С.А. Горбатенко и др. — М.: Машиностроение, 1969. - 419 с.
Остославский КВ., Стражева КВ. Динамика полета. Траектории летательных аппаратов. -М.: Машиностроение, 1969. - 500 с.
Васильев Ф.П. Численные методы решения экстремальных задач. -М-.: Наука, 1988. - 552 с.
Колмогоров А.Н., Фомин C.B. Элементы теории функций и функционального анализа. - М.: Наука, 1981.-544 с.
Тихонов А.Н., Арсенин В.Я. Методы решения некорректных задач. - М.: Наука, 1988.— 552
Downloads
Як цитувати
Казак, В. М., Боярінов, І. В., & Боярінова, Ю. Є. (2020). Задача керування літальним апаратом. Вісник Національного авіаційного університету, 11(4), 47–51. https://doi.org/10.18372/2306-1472.11.13116
Номер
Розділ
Аеропорти та їх інфраструктура
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).