МАТЕМАТИЧНА МОДЕЛЬ ТЕПЛОФІЗИЧНОГО СТАНУ ПОВЕРХНІ МАТЕРІАЛІВ ПІД ДІЄЮ ПОТОКУ КРИЖАНИХ ГРАНУЛ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2306-1472.26.1227Анотація
Розглянуто математичну модель теплофізичного стану поверхні матеріалу в зоні контакту з крижаною гранулою. На підставі розв’язку хвильового рівняння та аналізу енергетичного балансу процесу взаємодії виведено рівняння залежності температури поверхні в зоні контакту від швидкості потоку крижаних гранул.
Посилання
Черепанов Г.П. Механика хрупкого разрушения. – М.: Наука, Гл. ред. физ.-мат. лит.,1974. – 640 с.
Спринжер Дж. Эрозия при воздействии капель жидкости /Пер.с англ. С.В.Челомей. – М.: Машиностроение, 1981. – 200 с.
Эрозия /А.Эванс, А.Рафф, С.Видерхорн и др.; Под ред. К.Прис; Пер.с англ. Ю.В. Полежаева. – М.: Мир, 1982. – 464с.
Кувыркин Г.Н. Термомеханика деформируемого твердого тела при высокоинтенсивном нагружении. – М.: МГТУ, 1993. – 144 с.
Пир’єв Ю.О. Поширення хвиль у пружних середовищах з урахуванням зв’язаності фізико-механічних полів. – Л.: Світ, 1998. – 204 с.
Downloads
Як цитувати
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з такими умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).