Вплив умов інформаційної протидії на витрати оперуючих сторін
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.9143Анотація
Визначається вплив невизначеності умов інформаційної протидії, початкових даних на визначення оптимальних рівноважних витрат оперуючих сторін. Доводяться теореми про умови незміщенності, та ефективністі оптимальної оцінки рівноважних витрат оперуючих сторін при дії завад і наявності похибок по критерію максимальної правдоподібності. Наводяться приклади і практичні рекомендаціїПосилання
Игнатов В.А., Гузий Н.Н. Прикладные вопросы принятия оптимальных решений в рыночной экономике // Інформаційні технології в економіці, менеджменті і бізнесі. Проблеми науки, практики та освіти // К.: Європейський університет. - 2002. - С.57 - 62.
Кемпбелл Р. Маконнелл. Стенлі Л. Брю. Аналітична економія. Макроекономіка. Л.: Просвіта. - 1997. - 678 с.
Коршунов Ю.М. Математические основы кибернетики: Учебник для вузов. 2-е изд., перераб. и доп. - М.: Энергия, 1980. - 424 с.
Игнатов В.А., Манынин Г.С., Трайнев В.А. Статистическая оптимизация качества функционирования электронных систем. - М.: Энергия, 1974. - 264 с.
Игнатов В.А. Теория информации и передачи сигналов: Учебник для вузов, 2-е изд., перераб. и доп.- М.: Радио и связь, 1990. - 280 с.
Шикин Е.В., Чхартишвили Ф.Г. Математические методы и модели в управлении. - М.: Дело, 2000. - 345 с.
Вентцель Е.С. Исследование операций. - М.: Сов. радио, 1972. - 552 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).