Порівняльні характеристики тензорних моделей інтервалів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.9096Анотація
Розглядаються питання моделювання невизначеності на підставі представлення числового інтервалу у вигляді тензорів парних рангів. Показано, що тензорна модель інтервалу, створена на використанні кордонів інтервалу а=[а"ш\ а"""І, практично еквівалентна моделі, створеній на використанні проміжних значень інтервалу (середнього значення, довжини і т.ін.). Наведені числові приклади, що ілюструють ефективність моделейПосилання
Філімонова О.Ю.. Міиасв Ю.М. Тензорні характеристики числових інтервалів (структуровані інтервали). - Містобудування та теориторіальне планування.
- Наук.-техн. зб. // КНУБА, Вин. 26, 2007.-С. 317 - 333.
Крон Г. Тензорный анализ сетей. - М.: Сов. радио. - 1978. - 720 с.
Жилин П.А. Векторы и тензоры второго ранга в трехмерном пространстве. С.-Петербург: изд-во СПбГТУ, 2002. - 275 с.
Алефельд Г. Херцбергер Ю. Введение в интервальные вычисления. - М.: Мир, 1987.-360 с.
Добронец Б.С. Интервальная математика. Учеб, пособие // Краснояр. гос. ун-т: Красноярск, 2004. - 216 с.
Молодцов Д.А. Теория мягких множеств. - М.: Изд-во УРСС, 2004. - 360 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).