Складність реалізації операцій над елементами кінцевого поля СР(2т)
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.9091Анотація
Визначаються апаратурні та тимчасові складності реалізації схем множення елементів кінцевого поля СР(2т) для способу безпосереднього множення. Визначені також складності схем складання. Складності виконання операцій складання і множення приводяться як для будь-яких елементів поля С/г(2'"), над якими проводяться ці операції, так і для елементів, один з яких являється фіксованимПосилання
Жуков И. А., Кубицкий В.И., Дрововозов В.И. Алгоритмы выполнения операций над элементами конечного поля СА(2,Н) в вычислительных устройствах. - Матеріали VIII Міжнародної науково- технічної конференції “АВІА-2007”. - Т.1.-К.: НАУ, 2007.-С. 13.5-13.8.
Гилл А. Линейные последовательностные машины. - М.: Наука, 1974. - 287 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).