Аналіз чуттєвості оптимального фільтру Калмана з корелюючим шумом вимірювань
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.9084Анотація
Проведений аналіз чуттєвості оптимального фільтру Калмана для не учету кореляції шуму вимірювання. Отриманні аналітичні вирази для фактичних помилок фільтрації і величина зміщення оцінок. Наведено новий вираз для обчислення формуючого фільтруПосилання
Сэйдж Э., Мэлс Дж. Теория оценивания и ее применение в связи и управлении. Вып. 6. - М.: Связь, 1976. - 496 с.
Згуровский М.З., Подладчиков В.Н. Аналитические методы калмановской фильтрации для систем с априорной неопределенностью. - К.: Наук. думка, 1995. - 289 с.
Андреев Ю.Н. Управление конечномерными линейными объектами. - М.: Наука, 1976. - 424 с.
Меньшиков И.С., Шелагин Д.А. Рыночные риски: модели и методы. -М.: Вычислительный центр РАН, 2000. - 55 с.
Risk Metrics ТМ Technical Document. Fourth Edition. - New York: Risk Metrics Group, 1995. - 86 p.
Control System Toolbox Reference. УДК 004.932.75T (045)- Boston: The MathWorks, 2005. - 430 p.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).