Вибір методу захисту інформації, оброблюваної на персональному комп'ютері, від витоку через побічні електромагнітні випромінювання
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9076Анотація
Проведено аналіз погроз витоку інформації, оброблюваної на ПК, через ПЕМВ, досліджене, формування поля ПЕМВ ПК, розглянуті технічні методи запобігання витоку інформації через ПЕМВ. На основі аналізу технічних засобів і заходів по захисту обґрунтоване рішення завдання по запобіганню витоку інформації, оброблюваної на ПК, через ГГЕМВПосилання
Домарев В.В. Безопасность информационных технологий. Системный подход. - К.: ООО ТИД «Диасофт® 2004.| 992с.
Домарев Д. Побочные электромагнитные излучения персонального“ компьютера и защита информации, 2006. http://secunty.to.kg/comp/pemin.htm
Аркадий Вейц. Защита информации от утечки по техническим каналам. ПЭМИН http://www.pemin.ru/papers/paper 1 .html
Бузов Г.А., Калинин С.В./Кондратьев А.В. Защита от утечки информации по техническим каналам: Учеб, пособие для подгот.экспертов системы Гостехкомиссии России. — М.: Горячая линия-Телеком, 2005. — 414с.
Сорокин А.Д. Побочные электромагнитные излучения (ПЭМИ) компьютера. http://www.electrosad.narod.ru/
TP T3I - ПЕМВН-95. Тимчасові рекомендації з технічного захисту інформації від витоку каналами побічних електромагнітних випромінювань і наводок. - Введ. 01.07.95. К.: ДСТЗІ СБ України, 1995.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).