Методика розрахунку зони впевненого прийому РЕЗ цифрового наземного телевізійного мовлення стандарту 0УВ-Т
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.9063Анотація
Методика розрахунку зони впевненого прийому радіоелектронного засобу цифрового наземного телебачення для мобільного та фіксованого прийому дозволяє спланувати будь-яку синхронну мережу для заданого контуру та рекомендувати найбільш оптимальні параметри: координати розташування передавальної антени, коефіцієнт підсилення, висоту розташування передавальних панелей та технічні характеристики передавача. Це є дуже актуальним на сьогоднішній деньПосилання
Рекомендація MCE ВТ. 1368 „Критерії планування для служб цифрового наземного телебачення в смугах ДВЧ/УВЧШ
Рекомендація MCE Р.1546жКетод прогнозування для трас „точка -зона щодо наземних служб в смузі частот від 30 МГц до 3000 МГц.
ДСТУ EN 300 744І004 “Цифрове телевізійне мовлення (DVB). »Структура кадрів, канальне кодування та модуляція для цифрового наземного телебачення (DVB-T) ”.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).