Алгоритмічне забезпечення задачі відновлення повного вектора кутової швидкості в стаціонарному полі
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.1.7700Ключові слова:
магнітометр, БПЛА, навігація, GPS, mems, гіроскопАнотація
Розглядається спосіб визначення кутів просторової орієнтації літального апарату при використанні сигналів системи супутникової навігації і магнітометричних датчиків. Метод пропонується для використання у системах з мікромеханічними гіроскопічними датчиками у безпілотних літальних апаратах малих класів
Посилання
Автоматизация производства и промышленная электроника. Головні редактори Берг А.И. и Трапезников В.А. Москва, Державне наукове видавництво «Советская энциклопедия», 1963, т.2, стаття «Магнитометр». – C. 78.
Инструкция по выполнению девиационных и радиодевиационных работ на самолётах и вертолётах. Москва, Військвидав, 1972. – C. 102-104.
Горелин И. С., Коврижкин О. Г., Королев В. В. Авиационные прицельно-навигационные системы. Київ. Видавництво КИ ВВС, 1996. – C. 61-67.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).