Екстремальні задачі планування передпольотної підготовки
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.7673Анотація
Запропоновано математичні моделі планування технологічних процесів передпоьоітної підготовки літальних апаратів, що забезпечують виліт їх максимальної кількості за обмежений час або заданої кількості за мінімальний час. Описана процедура перетворення моделей до канонічного виду екстремальних комбінаторних задач. Дана інтерпретація результатів їх розв’язанняПосилання
Федеральные авиационные правила инженерно-авиационного обеспечения государственной авиации. – http://ru6uo.narod.ru /Avia/Doc/9.htm.
ОСТ 54 30054-88. Система технического обслуживания и ремонта авиационной техники. Регламент технического обслуживания самолета (вертолета). – М.: Изд-во стандартов, 1988. – 64 с.
Литвиненко А.Е. Метод направленного перебора в системах управления и диагностирования. – К.: Наук.-вид. центр НБУВ, 2007. – 328 с
##submission.downloads##
Опубліковано
2012-12-19
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).