Формування бази даних для відбору операторів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.7644Анотація
Запропоновано використання програмного продукту MS Access та побудована в ньому база даних. Процес відбору, за допомогою розробленої бази даних дозволяє визначити потенційні можливості організму оператора, а при правильному підборі колективу забезпечити оптимальні умови професійної діяльностіПосилання
Выготский Л.С. Основы психофизиологии. – М.: Мир, 1998. – 316 с.
Змитрович А.И. Базы данных. – Минск.: Университетское, 1981. – 286 с.
Степанюк В.В. Методы математического программирования. – 2 изд. перераб. и доп. – К.: Высшая школа, 1984. – 272 с.
Тимченко А.А. Основи системного проектування та системного аналізу складних об’єктів. – К.: Либідь, 2003. – 268 с.
Тиори Т., Фрай Дж. Проектирование структур баз данных: В 2–х кн. – М.: Радио и связь, 1993 .– 315 с.
Кулагин Б.В. и др. Психологическая оценка и прогнозирование профессиональной пригодности военных специалистов. – М.: Воениздат, 1988. – 263 с.
Четвериков В.Н. и др. Базы и банки данных. – М.: Высшая школа, 1987.
##submission.downloads##
Опубліковано
2010-10-17
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).