Удосконалення механізму згладжування пакетного трафіка типу „відро токенів”
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6996Анотація
Для реалізації системи адаптивного керування механізмом перерозподілу пропускної здатності пакетного комутатора між його портами необхідно створити структуру фізичного механізму згладжування потоків пакетів, що був би здатним забезпечити синхронність змін ширини їхніх смуг із змінами середніх швидкостей згладжених потоків. За основу механізму згладжування було узято алгоритм «відра токенів»Посилання
Муранов О.С., Чуприн В.М., Потапов В.Г. Метод динамічного перерозподілу продуктивності пакетного комутатору між його портами з використанням механізму прогнозування пульсацій трафіка // Проблеми інформатизації та управління: Зб. наук. пр. – К.: НАУ, 2008. – Вип. №2(24). – С. 136–144.
Муранов О.С., Кочергін Ю.А., Чуприн В.М. Дослідження впливу механізму прогнозування трафіка на якість системи адаптивного керування комутатором // Проблеми інформатизації та управління: Зб. наук. пр. – К.: НАУ, 2009. – Вип. №1(25). – С. 137–142.
##submission.downloads##
Опубліковано
2009-06-22
Номер
Розділ
Статті
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).