Improving the mechanism of smoothing packet traffic type bucket tokeniv
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6996Abstract
For the implementation of adaptive control mechanism for redistributing bandwidth packet switch between the ports you need to create the structure of the physical mechanism for smoothing the flow of packets, which would be able to sync changes the width of their bands with changes in average velocity smoothed flows. Based on the mechanism of smoothing algorithm was taken «buckets tokeniv»References
Муранов О.С., Чуприн В.М., Потапов В.Г. Метод динамічного перерозподілу продуктивності пакетного комутатору між його портами з використанням механізму прогнозування пульсацій трафіка // Проблеми інформатизації та управління: Зб. наук. пр. – К.: НАУ, 2008. – Вип. №2(24). – С. 136–144.
Муранов О.С., Кочергін Ю.А., Чуприн В.М. Дослідження впливу механізму прогнозування трафіка на якість системи адаптивного керування комутатором // Проблеми інформатизації та управління: Зб. наук. пр. – К.: НАУ, 2009. – Вип. №1(25). – С. 137–142.
Downloads
Published
2009-06-22
Issue
Section
Статті
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).