Аналіз використання кластер них технологій у системах керування розподіленими базами даних на сучасних авіапідприємствах
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6978Анотація
Проаналізовано сучасні кластерні системи, призначені для обробки великих обсягів даних. Досліджено особливості підвищення продуктивності інформаційних систем авіапідприємств за використання кластерних систем. Розглянуто мережеве обладнання та програмне забезпечення кластерів. Показано, що системи на базі кластерних технологій можуть ефективно обробляти великі масиви інформації для таких завдань, як моделювання траєкторії літаків, обробка даних чорних ящиків, обчислення великих масивів економічної інформаціїПосилання
Жуков И.А., Гуменюк А.В. Перспективы использования кластерных вычислительных систем в авиации // Вісник Київського міжнародного університету цивільної авіації. – К.: КМУЦА, 1999.– № 2. – С. 96–100.
Креденцар С.М. Перспективы применения параллельных вычислений и кластерных вычислительных систем в системах отображения воздушной обстановки // Матеріали VII Міжнародної науково-технічної конференції "ABІА-2006", 25-27 вересня 2006 р.– К.: НАУ, 2006. – Т. 1. – С. 21.113–21.116.
Корочкин А.В. Организация вычислений в кластерных системах с многоядерной архитектурою // Проблеми інформатизації та управління: збірник наукових праць. – К.: НАУ, 2008. – Вип. 1 (23). – С. 143–145.
Гуменюк В.О. Технології кластерних архітектур // Проблеми інформатизації та управління: Збірник наукових праць. – К.: НАУ, 2004. – Вип. 10. – С. 151–156.
Авіакомпанія «Міжнародні авіалінії України» // http://www.flyuia.com/ ua/main.html.
Державне підприємство «Міжнародний аеропорт «Бориспіль» // http://www.airport-borispol.kiev.ua/.
Кученко Ю. Бесперебойная ИТ-инфраструктура Франкфуртского аэропорта // Компьютерное обозрение. – К., 2008. – Вип. 19 (636). – С. 14–17.
Науково-виробниче об’єднання «Салют» // http://www.npo-saturn.ru/ !new/?act=gm_look&id=11879540.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).