Модель системи управління корпоративною мережею із затримками сигнальної та управляючої інформації
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6478Анотація
Складність управління корпоративною мережею полягає у тому, що інформація про стан мережі надходить на центр управління із затримкою, яка носить випадковий характер, відповідно, і сигнали управління надходять із запізненням. У роботі запропоновано враховувати випадкові затримки управляючої і сигнальної інформації за допомогою диференціальних рівнянь аргументом, що відхиляється
Посилання
Савченко А.С. Концептуальная модель системы управления крупной корпоративной сетью / А.С. Савченко // Проблеми інформатизації та управління: зб. наук. праць. – К.: НАУ, 2010. – Вип. 2(34).– С. 120-128.
Савченко А.С. Модификация критерия обобщенной работы для оптимального управления вычислительной сетью / А.С. Савченко // Вісник Державного університету інформаційно-комунікаційних технологій. – 2011. – №4. – Т.9. – С. 366-370.
Бесекерский В.А. Теория систем автоматического регулирования / В.А. Бесекерский, Е.П. Попов. – М.: Наука, 1975. – 768 с.
Эльсгольц Л.Э. Введение в теорию дифференциальных уравнений с отклоняющимся аргументом / Л.Э. Эльсгольц, С.Б. Норкин. – М.: Наука, 1971. – 296 с.
Беллман Р. Дифференциально-разностные уравнения / Р. Беллман, К. Кук. – М.: Мир, 1967. – 548 с.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).