Методи монетизації мобільних програм для платформи iOS та способи залучення користувачів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.2.6472Анотація
Останнім часом все більшого поширення набувають мобільні програмнні продукти. Це пов'язано з високим розвитком інформаційних технологій, а зокрема мобільних пристроїв, які з кожним днем стають більш досконалими. На світовому ринку додатків для мобільних пристроїв з'являється все більше компаній, які хочуть заробити на створенні свого програмного продукту. Це здійснюється за допомогою методів монетизації та залученню користувачів завдяки віральності програмного продукту
Посилання
Дейв Марк, Джек Наттінг, Джефф Ламарш. Розробка програмних продуктів для iPhone, iPad і iPod touch з використан-ням iOS SDK. – Москва: Вільямс, 2012, c. 561.
Стивен Кочан. Програмування на Objective-C. – Москва: ЕКОМ, 2010, c. 45
Майкл Расмьюссен. Максималь-ная монетизация электронных книг. – Мо-сква: Вільямс, 2011, c. 137.
##submission.downloads##
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).