Управління корпоративною мережею при наявності запізнювання керуючої інформації
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.6444Анотація
Розглянуто завдання управління корпоративними мережами за наявності випадкових запізнювань при доставці сигнальній інформації, що управляє, обурень і шумів різного характеру. Показано, що достовірність розпізнавання класу обурення як стаціонарного ергодичного процесу є функцією дисперсії оцінки кореляційної функції. Виведені вираження для оцінки допустимої затримки інформації, при якій система управління працює з ефективністю не нижче заданої.
Посилання
Бендат Дж., Пирсол А. Применения корреляционного и спектрального анализа: Пер. с англ. – М.: Мир, 1983. – 312 с.
Клейнрок Л. Коммуникационные сети (стохастические потоки и задержки сообщений): Пер. с англ. – М.: Наука, 1970. – 256 с.
Крамер Н.Ш.. Теория вероятностей и математическая статистика. – М.: Юнити-Дана, – 2004. – 384 с.
Вопросы статистической теории распознавания. / Барабаш Ю.Л., Варский Б.В., Зиновьев В.Т., Кириченко В.С., Сапегин В.Ф. – М.: Советское радио, 1967. – 400 с.
Гихман И.И., Скороход А.В. Введение в теорию случайных процессов. – М.: Наука, 1977. – 568 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).