Managing a corporate network with time delay control information
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.6444Abstract
The task of management corporate networks is considered at presence of casual delays at delivery to alarm and managing information, indignations and noises of different character. It is indicated that authenticity of recognition of class of indignation as a stationary эргодического process is the function of dispersion of estimation of cross-correlation function. Shown out expression for the estimation of possible delay of information at which control system works with efficiency not below set
References
Бендат Дж., Пирсол А. Применения корреляционного и спектрального анализа: Пер. с англ. – М.: Мир, 1983. – 312 с.
Клейнрок Л. Коммуникационные сети (стохастические потоки и задержки сообщений): Пер. с англ. – М.: Наука, 1970. – 256 с.
Крамер Н.Ш.. Теория вероятностей и математическая статистика. – М.: Юнити-Дана, – 2004. – 384 с.
Вопросы статистической теории распознавания. / Барабаш Ю.Л., Варский Б.В., Зиновьев В.Т., Кириченко В.С., Сапегин В.Ф. – М.: Советское радио, 1967. – 400 с.
Гихман И.И., Скороход А.В. Введение в теорию случайных процессов. – М.: Наука, 1977. – 568 с.
Downloads
Published
Issue
Section
License
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).