Дослідження продуктивності обчислень при чисельному розв’язанні аеродинамічних задач у розподіленому обчислювальному середовищі
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.6427Анотація
Проводиться дослідження обчислювальної ефективності процесів чисельного розв’язання систем лінійних алгебраїчних рівнянь великої розмірності, породжених аеродинамічними задачами, у розподіленому обчислювальному середовищі. Порівнюється ефективність обчислень за різних умов організації розрахунків
Посилання
P. Benner. Solving largescale control problems //IEEE Control Systems Magazine. – 2004. – № 14(1). – P. 44–59.
Шестаков А.А. Обобщенный прямой метод Ляпунова для систем с распределенными параметрами. – М.: КомКнига, 2007. – 320 с.
P. Pattnaik, K. Ekanadham, J. Jann. Autonomic computing and Grid //Grid Computing: Making The Global Infrastructure a Reality. – Wiley, 2003. – P. 351–362.
Б. Н. Четверушкин, Е. В. Шильников. Вычислительный и программный инструментарий для моделирования трехмерных течений вязкого газа на многопроцессорных системах //Журнал вычислительной математики и математической физики. – 2008. – № 48, т. 2. – С. 309–320.
K. Li. Fast and scalable parallel matrix computations with reconfigurable pipelined optical buses //Parallel Algorithms and Applications. – Morgan-Kaufmann, 2004. – Vol. 19, No. 4. – P. 195–209.
C. Hoge, D. Keith, A. Malony. Clientside task support in Matlab for concurrent distributed execution //Distributed and Parallel Systems. From Cluster to Grid Computing. – Springer, 2007. – P. 113–122.
Глазок О.М. Розв'язання систем лінійних алгебраїчних рівнянь для синтезу закону керування літальним апаратом з урахуванням нестаціонарності аеродинамічних характеристик //Проблеми інформатизації та управління. – 2009. – №4(28). – С. 36–39.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).