ФОРМИРОВАНИЕ ФУНКЦИЙ УОЛША ДЛЯ МНОГОКАНАЛЬНЫХ СИСТЕМ РЕАЛЬНОГО ВРЕМЕНИ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.4.574Анотація
Рассмотрены вопросы эффективного формирования совокупности функций Уолша, произвольным образом распределенных по каналам прикладной многоканальной системы. Предложена вычислительная структура формирователя для многоканальных систем реального времени, основанная на шифрации состояний аргумента функций, отличающаяся предельно низкой емкостной и временной сложностью реализации и равномерной шкалой отсчетов генерируемых функцийПосилання
Залманзон Л.А. Преобразования Фурье, Уолша, Хаара и их применение в управлении, связи и других областях. – М.: Наука, 1989. – 496 с.
Голубов Б.И., Ефимов А.В., Скворцов В.А. Ряды и преобразования Уолша. – М.: Наука, 1987. – 344 с.
Дядюнов Н.Г., Сенин А.И. Орто-гональные и квазиортогональные сигналы. – М.: Связь, 1977. – 224 с.
Карповский М.Г., Москалев Э.С. Спектральные методы анализа и синтеза дискретных устройств. – Ленинград: Энергия, 1973. – 142 с.
Никитин Г.И. Применение функций Уолша в сотовых системах связи с кодовым разделением каналов. – Санкт-Петербург: СПбГУАП, 2003. – 86 с.
Трахтман А.М., Трахтман В.А. Основы теории дискретных сигналов на конечных интервалах. – М.: Сов. радио, 1975. – 208 с.
Ен. К. Функции Уолша и код Грея. – М.: Зарубежная радиоэлектрони-ка, 1972. – С. 27–32.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).