ТЕОРЕТИЧЕСКИЕ ОСНОВЫ ПОСТРОЕНИЯ ФРАКТАЛЬНО-ИЗБЫТОЧНЫХ СИСТЕМ
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.3.550Анотація
Обосновано использование метода ZG – преобразований для решения задач анализа, синтеза и оптимизации фрактальноизбыточных систем. Основные теоретические положения проиллюстрированы типовыми примерамиПосилання
Бакланов И.Г. NGN: принципы построения и организации. / Под ред. Ю.Н. Чернышева. – М.: Эко-Трендз, 2008. – 400 с.
Хелд Д. Технологии передачи данных. 7-е изд. / Г. Хелд: пер. с англ.. под общ. ред. А. Куленко. – СПб.: БХВ-Санкт-Петербург, 2006. – 720 с.
Задачі оптимального проектуван-ня надійних мереж. / За загальною редак-цією Н.З.Шора. – К.: Наукова думка, 2005. – 230 с.
ISO/IEC 7498-2-89. Информаци-онные технологии. Взаимосвязь открытых систем. Базовая эталонная модель. Архитектура информационной безопасности. 1989.
Боголюбов Н.В., Игнатов В.А. Управление информационной избыточно-стью систем диагностирования и контро-ля / Контроль и управление техническим состоянием авиационного и радиоэлек-тронного оборудования воздушных судов гражданской авиации. – К.: КИИГА, 1986. – С. 3–11.
Игнатов В.А., Маньшин Г.Г., Трайнев В.А. Статистическая оптимизация качества функционирования электронных систем. – М.: Энергия, 1974. – 264 с.
Игнатов В.А. Теория информа-ции и передачи сигналов. 2-е издание. –
М.: Сов. радио, 1990. – 280 с.
Игнатов В.А., Захаренков В.В. Мажоритарное устройство для выделения проекций векторной величины. А.С. СССР №782162. Б.И. СССР. – №6. – 1978.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).