Впровадження технологій промислового інтернету речей за допомогою Edge, Fog та хмарних обчислень
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.75.18012Ключові слова:
промисловий Інтернет речей, IoT, прикордонні обчислення, туманні обчислення, хмарні обчисленняАнотація
Володіння чудовими характеристиками продуктивності промислової Інтернет-технології речей, використовуваної при створенні "розумних міст" і "розумних сіл", optimity і т.д. збільшує потребу в її використанні. Низька ємність фізичних ресурсів датчиків на базі Інтернету речей дозволяє їм інтегруватися в хмарні технології. Хмарних інфраструктур недостатньо для задоволення існуючих вимог, що пред'являються до продуктів групи продуктів. Виникають дві основні проблеми, пов'язані з узгодженням і обмеженнями на розширення мережі. Крім того, обриви інтернет-з'єднання, низька провідність і т. д. такі проблеми дозволяють IIOT інтегрувати технології "туманних обчислень"і" прикордонних обчислень". Беручи до уваги охоплення і розвиток технології IIOT, вважається, що в багатьох випадках використання всього її потенціалу дозволить комбінувати обчислення хмар, туману і кордонів. У цій статті досліджується технологія промислового Інтернету речей, її інтегровані "хмарні", "туманні", прикордонні технології та обговорюються відмінності між ними, підходи, засновані на розподілі між рівнями.
Посилання
Bellavista P., Foschini L., Scotece D. Converging Mobile Edge Computing, Fog Computing, and IoT Quality Requirements. 2017 IEEE 5th International Conference on Future Internet of Things and Cloud (FiCloud) / Prague, 2017. P. 313–320.
Bittencourt L.F., Diaz-Montes J., Buyya R., Rana O.F., Parashar M. Mobility-aware application scheduling in fog computing. IEEE Cloud Computing. 2017. Vol. 4. Iss. 2. P. 26–35.
Yi S., Hao Z., Qin Z., Li Q. Fog computing: Platform and applications. 2015 Third IEEE Workshop on Hot Topics in Web Systems and Technologies (HotWeb) / Wasington, DC, 2015. P. 73–78.
Hu P., Dhelim S., Ning H., Qiu T. Survey on fog computing: architecture, key technologies, applications and open issues. Journal of Network and Computer Applications. 2017. V. 98. P. 27–42.
Vilalta R., Lopez V., Giorgetti A., et al. Telcofog: A unified flexible fog and cloud computing architecture for 5g networks. IEEE Communications Magazine. 2017. V. 55. Iss. 8. P. 36–43.
Pinedo M.L. Scheduling: theory, algorithms, and systems. Springer, 2016. 690 p.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).