Використання PL-базисних функцій в комп'ютерних системах обробки сигналів
DOI:
https://doi.org/10.18372/2073-4751.71.16999Ключові слова:
представлення інформації, система базисних PL-функцій, цифрова обробкаАнотація
Подано аналіз технічних можливостей використання системи базисних PL-функцій для представлення інформації в комп’ютерних системах та мережених засобах інформації. Проведено порівняльний аналіз з системою базисних функцій Шаудера. Показано, що при однакових параметрах розкладу сигналу при обчисленні коефіцієнтів отримуємо еквівалентні результати. При використанні даних базисних функцій, для стиснення інформації необхідно враховувати, що функції Шаудера локальні на інтервалі [0,T], а PL-функції – неперервні. На основі попередніх експериментальних досліджень надані рекомендації щодо використання PL-функцій для цифрової обробки, наприклад, аудіо інформації.
Посилання
Геранин В.А., Мелешко Н.А. Овчарук М.Е. и др. Среднеквадратическая погрешность представления стационарных случайных процессов в базисе PL-функций. Труды XI Всес. симпоз. "Методы представления и аппаратурный анализ случайных процессов и полей" – Л., 1980. – С. 68-73.
Геранин В.А., Мелешко Н.А., Середа Л.А. и др. Среднеквадратическая погрешность представления стационарных случайных процессов в базисе функций Шаудера. Труды XI Всес. симпоз. "Методы представления и аппаратурный анализ случайных процессов и полей" – Л., 1980. – С. 80-85.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).