ОБЧИСЛЮВАЧ НА БАЗІ ЛАНЦЮГОВИХ ДРОБІВ
Анотація
Паралельна форма обробки є перспективніш напрямом у організації комп ’ютерних засобів. При визначені паралельної обробки даних передбачається, що фази обчислювального процесу реалізуються на окремому обладнані та одночасно. При цьому підвищується швидкодія засобів обробки та в результаті зменшується час отримання рішення завдання. В роботі розглянуто питання про трансформацію алгоритмів у квазіпарачельну форму та методи і засоби реалізації таких алгоритмів за допомогою апарату ланцюгових дробів.
Посилання
Гамаюн В. П. О повышении эффективности мотодов реализации операции деления // Методы и стредства обработки информации в системах реального времени. - К.: ИК АН Украины, 1990. - С. 23-33.
Гамаюн В. П. Метод реализации макрооператоров с делением. // Управляющие системы и машины. - К.: ИК АН Украины, 1993.-Выл. 2. - С. 25-29.
Хинчин А. Я. Цепные дроби. - М.: Наука, 1978.- 116 с.
Хованский А. Н. Приложение цепных дробей и их обобщений к вопросам
приближенного анализа. - М.: ГИТТЛ 1956.-203 с.
Скоробогатъко В. Я., Дронюк Н. С, Бобик О. / Пташник Б. Й. Гіллясті ланцюгові дроби. - ДАН УРСР, аер. А, 1967, №2- 112с..
Боднарчук П. I Скоробогатько В. Я. Гіллясті ланцюгові дроби та їх застосування. - К.: Наук думка, 1974 - 308 с.
Недашковский Н. А. Решение систем линейных алгебраических уравнений ветвящимися цепными дробями: Автореф. дисс. канд. физ.-мат. наук. - К.: КГУ, 19801— 28 с.
Скоробогатъко В. Я. Теория ветвящихся цепных дробей и ее применение в вычислительной математике. - М.: Наука, 1983.-312 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).