АНАЛІТИЧНЕ ВИЗНАЧЕННЯ ІНФОРМАТИВНОГО ПАРАМЕТРУ ЗА МАТЕРІАЛАМИ КОСМІЧНОЇ ЗЙОМКИ НА ОСНОВІ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНО-ТЕЙЛОРІВСЬКИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ
Анотація
Задача відновлення інформативних ознак об ’єктів космічного моніторингу виражається інтегральним рівнянням Фредгольма першого роду. У статті запропоновано у якості інформативного параметру обрати термодинамічну температуру і знайти її аналітичне рішення для різних умов спостереження на основі диференціальних тейлорівських перетворен
Посилання
Негода О. О., Толубко В. Б., Мосов С. П., Пічугіп М. Ф. Зарубіжні системи дистанційного зондування Землі з космосу подвійного призначення. Історія створення, принципи дії, застосування і перспективи розвитку. - К.: НАО України, 2005. - 271 с.
Тихонов А. //., Арсенин В. Я. Методы решения некорректных задач. - М.: Наука, 1986.-288 с.
Самойленко А. М., Кривошея С. А., Перестюк М. О. Диференціальні рівняння в задачах: Навч. посібник - К.: Либідь, 2003. - 504 с.
Засядько А. А. Дифференциально-тейлоровская модель задачи восстановления в спектроскопии // Электронное моделирование. - 2002. - Т.24. - №6. С. 97-105.
Пухов Г. Е. Дифференциальные преобразования и математическое моде-лирование физических процессов. - К.: Наук, думка, 1986. - 157 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).