АСИМПТОТИЧНІ ОЦІНКИ ЕФЕКТИВНОСТІ СИСТЕМИ ПОЗИЦІОНУВАННЯ МОБІЛЬНИХ СТАНЦІЙ
Анотація
Виведено вирази для розрахунку потенційної завадостійкості та асимптотичної точності різницево-дал'номерного вимірника координат мобільної станції при необмеженому збільшенні «великого параметра», у ролі якого виступає відношення сигнач/перешкода. Дано оцінки швидкості збіжності до асимптотичних величин. Наведено результати розрахунків.
Посилання
Виноградов Н. А., Абу-Бакер Д. М. Синтез оптимального обнаружителя- измерителя системы позиционирования мобильных станций // Зв’язок, № 4, 2006.
Виноградов Н. А., Абу-Бакер Д. М. Потенциальные статистические характеристики системы позиционирования мобильных станций // Зв’язок, № 5, 2006.
Окунев Ю.Б. Цифровая передача информации фазомодулированными сигналами. - М.: Радио и связь, 1991. - 296 с.
Стратонович Р. Л. Принцы адаптивного приема. - М.: Советское радио, 1973. - 144 с.
Стратонович Р. Л. Условные Марковские процессы и их применение к теории оптимального управления. - М.: МГУ, 1966.-319 с.
Ярлыков М. С. Статистическая теория радионавигации. - М.: Радио и связь. 1985. - 344 с.
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).