МОДЕЛЮВАННЯ ФІЗИЧНИХ ПРОЦЕСІВ МЕТОДОМ ОДНОМІРНИХ ДИФЕРЕНЦІАЛЬНИХ ПЕРЕТВОРЕНЬ КРАЙОВИХ ЗАДАЧ
Анотація
Запропоновано метод моделювання фізичних процесів, оснований на одномірних диференціальних перетвореннях крайових задач. Наведені приклади моделювання.
Посилання
Пухов Г. Е. Дифференциальные преобразования функций и уравнений. - К.: Наук, думка, 1980. - 420 с.
Пухов Г. Е. Дифференциальные преобразования и математическое моделирование физических процессов. - К.: Наук, думка. 1986. - 158 с.
Пухов Г. Е. Дифференциальные спектры и модели. - К.: Наук, думка, 1990.- 184 с.
Пухов Г. Е. Приближенные методы математического моделирования, основанные на применении дифференциальных Т-преобразований. - К.: Наук, думка, 1988.-216 с.
Береговенко Г. Я., Пухов Г. Е., Саух С. Е. Численные операторные методы решения дифференциальных уравнений и анализа динамических систем. - К.: Наук, думка 1993. - 262 с.
Мэтьюз Д. Г., Финк К. Д. Численные методы. Использование MATLAB. - М.. "Вильямс”, 2001. - 720 с.
Бахвалов Н. С . Жидков Н. П, Кобельков Г. М. Численные методы. - М.: БИНОМ, 2003.-632 с.
Пориінев С В Вычислительная математика - СЛб.: БХВ - Петербург, 2004. - 320 с.
Рвачев В .Л. Слесаренко А. П. Алгебра логики и интегральные преобразования в краевых задачах. - К.: Наук, думка. 1976. - 288 с
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).