ІНТЕЛЕКТУАЛЬНІ СИСТЕМИ ПРИЙНЯТТЯ РІШЕНЬ ДЛЯ ПІДТРИМКИ ПРОЦЕСІВ ЕКСПЛУАТАЦІЇ, ОБСЛУГОВУВАННЯ ТА РЕМОНТУ БОРТОВОГО ОБЛАДНАННЯ АВІАЦІЙНОЇ ТЕХНІКИ
Анотація
Методи і методологія, що використовуються в системах експлуатації, обслуговування і ремонту літаків для вирішення існуючих проблем можуть бути різними в залежності від факторів, які притаманні конкретному дослідженню. Але пропонується підхід, характерний для системного аналізу і синтезу систем, що відрізняються систематичним дослідженням усіх класів проблем, як простих, так і складних. Використання визначених процедур системного аналізу і синтезу систем спрямовано на отримання максимальної кількості інформації, потрібної для вибору найкращого варіанту дослідження цілі.
Посилання
Вентцель Е. С. Теория вероятности. - М: ГНФМЛ, 1962. - 564 с.
Гнеденко Б. В., Беляев Ю. К., Соловьев А. Д. Математические методы в теории надежности. - М.: Наука, 1965. - 524 с.
Ситнік О. Г. , Шишков О. Ф. Моделювання процесів модуляції лазерного випромінювання в системах керування // Проблеми інформатизації та управління: зб. наук, праць. -К.: НАУ, 2004. - №11. - С. 193-199.
В. М. Азарсков, Л. С. Житецький, О. А. Сущенко. Новий підхід до задачі синтезу цифрової системи автосупроводження літальних апаратів // Аерокосмічні системи моніторингу та керування. Матеріаш VI міжнародної науково- технічної конференції. - К.: 2004. - Т. 2. - С. 26.28-26.31
##submission.downloads##
Опубліковано
Номер
Розділ
Ліцензія
Автори, які публікуються у цьому журналі, погоджуються з наступними умовами:- Автори залишають за собою право на авторство своєї роботи та передають журналу право першої публікації цієї роботи на умовах ліцензії Creative Commons Attribution License, котра дозволяє іншим особам вільно розповсюджувати опубліковану роботу з обов'язковим посиланням на авторів оригінальної роботи та першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Автори мають право укладати самостійні додаткові угоди щодо неексклюзивного розповсюдження роботи у тому вигляді, в якому вона була опублікована цим журналом (наприклад, розміщувати роботу в електронному сховищі установи або публікувати у складі монографії), за умови збереження посилання на першу публікацію роботи у цьому журналі.
- Політика журналу дозволяє і заохочує розміщення авторами в мережі Інтернет (наприклад, у сховищах установ або на особистих веб-сайтах) рукопису роботи, як до подання цього рукопису до редакції, так і під час його редакційного опрацювання, оскільки це сприяє виникненню продуктивної наукової дискусії та позитивно позначається на оперативності та динаміці цитування опублікованої роботи (див. The Effect of Open Access).